جمعه, 29 شهریور 1398
123
    انتخاب شرکت تعاوني کارکنان گروه ملي صنعتي فولاد ايران بعنوان تعاوني متعالي و بهره ور در قالب ششمين جشنواره جايزه ملي تعاوني مديريت بنگاههاي بخش تعاون کشور
منوی اصلی
قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران
1-قانون اساسی
2-سیاستهای کلی اصل 44
3-قانون بخش تعاون
4-قانون برنامه پنجم توسعه
5-قانون برنامه ششم توسعه
6-قانون بودجه سال 97


نظر شما
نام:
Email:
کد امنیتی:
نظر شما:
  
 پ   پ
بزرگنمایی

پيام مدير عامل و اعضاي هيئت مديره

شرکت تعاوني کارکنان گروه ملي صنعتي فولاد ايران با حدود دو دهه تلاش و فعاليت مستمر در ارائه خدمات اجتماعي و اقتصادي از جمله تعاونيهاي فعال ، با سابقه و موفقي است که از زمان تشکيل تا کنون در مسير تکويني خود فراز و نشيب هاي فراواني را پشت سر نهاده و امروزه در پرتو الطاف الهي و حمايت مسئولين ذيربط و همچنين با تکيه بر سرمايه هاي مادي و معنوي و اندوخته هاي علمي و تجربي اعضا و مديران خود ، به عنوان مجموعه اي پويا ، پيشرونده و هدفمند با سرعت و شتابي قابل قبول به سوي اهداف و برنامه هاي تعيين شده جهت گيري و در حال حرکت مي باشد .
در گذشته و حال فعاليت هاي اين مجموعه کاري عمدتاً حول خدمات متنوعي از قبيل : خدمات عمومي،بازرگاني، صنعتي ، فني و توليدي ، مديريتي و سرمايه گذاريهاي مختصر سياست گذاري و اداره مي شد .
بدليل ماهيت پويا و پرتلاطم محيط کسب و کار و تغييرات سريع و بعضاً پرقدرت و خارج از اراده و کنترل از يک سو و لزوم حفظ و ثبات و پايداري ارکان اقتصادي ،اجتماعي شرکت در ايجاد حاشيه اي امن و مطمئن براي استمرار و تداوم فعاليت هاي آتي آن  از سوي ديگر ، مسئولين سياست گذار و اداره کنندگان امور شرکت را بر آن داشت تا با توجه به لزوم حفظ وضعيت موجود در بازار کسب و کار ، در راستاي تکميل اقدامات ناتمام و سرمايه گذاريهاي اساسي اخير (خريد زمين) ،تهيه و تصويب نقشه جامع توسعه شرکت و اخذ توافقات و مجوزات قانوني لازم براي اجراي طرحهاي توسعه که متضمن حيات اقتصادي ، اجتماعي (کارآفريني و اشتغال) شرکت تعاوني مي باشند را مجدانه دنبال نمايند .
قطعاً در اين راستا چگونگي تهيه و تامين منابع مادي و سرمايه اي آسان و مقرون به صرفه براي اجراي فاز به فاز طرحهاي مذبور در مدت زماني قابل قبول و منطقي از دغدغه هاي مهم و غير قابل انکاري است که مسئولان و مديران را بخود مشغول خواهد ساخت .
چرا که از جمله مهمترين وظايف آنان در اجراي هر چه مطلوبتر طرحهاي مصوب و مورد نظر تامين به هنگام منابع مادي مطمئن و مورد نياز مي باشد . از آنجائيکه بر اين باور بوده و هستيم که در تمامي مراحل پيشبرد کار و موانع پيشرو همواره پس از توکل به خداوند سبحان و کسب موافقت مسئولين ذيربط ،حمايت و جانبداري همه سويه از طرف سهامداران و صاحبان اصلي شرکت بزرگترين حامي و مهمترين عامل انگيزاننده براي حرکت مصممانه مديران و مسئولان تعاوني در پيمودن اين مسير فوق العاده مهم خواهد بود ، ديگر بار انتظار و توقع بجاي خود در همراهي و همفکري و انجام حمايت هاي بي شائبه از سوي شما سهامداران عزيز را مصرانه و مؤکدانه طلب مي نمائيم .
اميد آنکه با اجرا و به ثمر نشاندن طرحهاي توسعه دوام و پايداري و شکوفايي هر چه بيشتر شرکت تعاوني کارکنان گروه ملي صنعتي فولاد ايران را شاهد باشيم . انشاا... تعالي .

مدير عامل و هيئت مديره

به روز رسانی : 1391/03/25 - 05:43 ب.ظ
 
       کلیه ی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تعاونی کارکنان گروه ملی صنعتی فولاد ایران می باشد